Nasze główne zadania to:

 

  1. Współpraca z podmiotami naukowymi w zakresie badań produktów LED oraz ich analiza.

  2. Prowadzenie punktu doradztwa technicznego, finansowego i ekologicznego m.in.  w zakresie produktów LED oraz nowych technologii wpływających  na ochronę środowiska.

  3. Prowadzenie działalności edukacyjnej, szkoleniowej, warsztatowej oraz wydawniczej.

  4. Prowadzenie kampanii promocyjnych, edukacyjnych w zakresie ochrony środowiska w czasie: uroczystości, imprez  plenerowych oraz wszelkich działań w zakresie marketingu i promocji, organizowanie ekspozycji na targach krajowych i zagranicznych.

  5. Prowadzenie działań nowatorskich polegających na realizacji pilotażowych inwestycji w oświetlenie LED na terenie obszarów wiejskich jako narzędzia świadomej oszczędności kosztów zużycia energii elektrycznej.

  6. Realizowanie przedsięwzięć w zakresie ekologii i ochrony środowiska z udziałem środków zwrotnej i bezzwrotnej pomocy z UE i innych krajów darczyńców

  7. Współpracę z organami administracji rządowej, z organami administracji samorządowej oraz  podmiotami gospodarczymi, a także organizacjami pozarządowymi działającymi w zakresie ochrony środowiska.

biuro@ledgo.com.pl

 

 

Skontaktuj się z nami

mail: biuro@ledgo.com.pl

 

Ul. Łokietka 17

Tuszyn 95-080

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200